Ausekļa Limbažu teātris — Nejauša dekoratīva bilde

Klāt teātru festivāls Spēlesprieks

Logo_viensVēl tikai mēnesis un Limbažos pulcēsies amatieru teātru festivāla Spēlesprieks dalībnieki. Arī šogad festivāls notiks reizē ar Limbažu pilsētas svētkiem un bagātinās tā programmu trīs dienas: 30., 31. jūlijā un 1. augustā.

Limbažniekiem un svētku viesiem būs iespēja noskatīties 18 izrādes, kuras parādīs labākie Latvijas teātri un arī vieskolektīvi no Dānijas, Igaunijas, Lietuvas un tālās Gruzijas. Tāpat kā iepriekšējā festivālā izrādes notiks dažādas pilsētas vietās – pagalmos, pilsdrupās, muzeja saimniecības ēkā, ražošanas telpās un laukumos, kurus teātri spēs piemērot iestudējumiem.

Pirmajā festivāla dienā iepazīsieties ar trim teātriem: Valkas pilsētas teātri, Kharagauli Tautas teātri /Gruzija/ un Blomes amatierteātri, savukārt piektdien savā spēles priekā ar skatītājiem dalīsies Joelahtme Lava grupp/Igaunija/, Ādažu amatierteātris Kontakts, Men and Women /Dānija/, Kauguru jauniešu teātris, Limbažu Bērnu un jauniešu centra teātris Kriksis, Rīgas teātra studija Haritas un Liepājas teātra studija.

Sestdienas rīts sāksies kopā ar Kokneses amatierteātri, bet jau pusdienas laikā –ar Ogres Tautas teātri, Tukuma teātra studiju Brīvā versija , Kuldīgas kustību teātri Purple Line, Liepājas Tautas teātri, Lubānas amatierteātri un Jelgavas Jauno teātri.

Teātru piedāvātais repertuārs ir ļoti daudzveidīgs – Moljēra „Skapēna nedarbi”, Aspazijas „Ragana”, Stumbres „Dialogi”, Raiņa „Zelta zirgs” un vairāki kolektīvie darbi . Arī žanriski sagaidāma liela daudzveidība – traģēdija, traģikomēdija, pantomīma, mūzikls.

Pilsētas svētku laikā esiet starptautiskā amatierteātru festivāla Spēlesprieks izrāžu skatītāju pulkā! Ar festivāla programmu varēsiet iepazīties jau pavisam drīz.

Inta Kalniņa
Teātra režisore

  • Rakstu sadaļas

  • Saites | Links