Ausekļa Limbažu teātris — Nejauša dekoratīva bilde

Festivāla programma “Spēlesprieks 2013″


Festivāla Spēlesprieks 2013 programma

    Izrāžu apmeklējumi – bezmaksas

Ceturdiena, 1.augusts

  • Līdz 16.00 Dalībnieku ierašanās
  • 17.00 Biedrības „Limbažu filcs” zālē
    H.H.Tompsons „Ceļojums uz Turieni”
    Kuldīgas Teātra studija “Purple Line”
    Skatītāju skaits ierobežots
  • 19.00 Kafejnīcā „Trīs kambari”
    I. Varopajevs „Panteleja Karmanova principi”
    Ranna – Viru Rahvateater / Igaunija
    Skatītāju skaits ierobežots
  • 20.30 Kafejnīcā „Feja”
    E.Untulis „Laimes kalējs”
    Nevarenu teātris „Žibintas” („Lukturis”) / Lietuva
    Skatītāju skaits ierobežots
  • 21.30 Mūru ielas 9 pagalmā
    R.Blaumanis „Īsa pamācība mīlēšanā”
    Raganas amatierteātris
  • 23.00 Rātsnamā
    Interaktīvs ceļojums laikā, telpā un sajūtās „Monologi”
    Rīgas Teātra studija “HARITAS”
    Skatītājiem līdz jāņem kabatas lukturīši
  • Pēc izrādes Teātra mājā, Vienības parkā
    Festivāla klubiņš ( Dalībniekiem )

  • Piektdiena, 2.augusts

  • 10.00 – 11.30 Teātra mājā
    Izrāžu analīze
    Vada Didzis Jonovs
  • 10.00 – 12.00 Teātra mājā
    Grima darbnīca
    Vada Maija Sprance
  • 12.00 Biedrības „Limbažu filcs” II stāva zālē
    Ē.Kestners „Divas Lotiņas”
    Siguldas Tautas teātris
  • 14.00 Bierības „Limbažu filcs” veselības centrā
    H.Paukšs „Vai tev tas neliekas dīvaini, Rodžer?”
    Liepājas Jauniešu teātra studija
  • 15.00 Pašvaldības administratīvās ēkas zālē
    V. Pumpure „Kaimiņu būšana”
    Saikavas amatierteātris
  • 16.30 Rātsnama zālē
    A.Kasone „Trešais vārds”
    Ogres tautas teātris
    Skatītāju skaits ierobežots
  • 18.30 Pilsētas centrs – Lielezers
    Pilsētas svētku gājiens
    Piedalās Limbažu uzņēmumi un festivālu dalībnieki.
    Ezerā vikingu laivu brauciena sacensības.
  • 23.00 Pilsdrupās
    Brīvdabas uzvedums pēc R.Blaumaņa lugas „Zagļi”
    Projekta „Sadarbība mūzikas un teātra mākslu attīstībā” izrāde
    Par izrādes dalībniekiem var izlasīt šeit.
  • Pēc izrādes Teātra mājā
    Festivāla klubiņš ( Dalībniekiem )

  • Sestdiena, 3.augusts

  • 10.00 – 11.00 Teātra mājā
    Izrāžu analīze
    Vada Didzis Jonovs
  • 11.00 Teātra mājā izrāde bērniem
    J. Radzēvičs „Skudriņa vientuļniece”
    Nevarenu teātris Žibintas (”Lukturis”) / Lietuva
    Skatītāju skaits ierobežots
  • 12.00 Pašvaldības administratīvās ēkas zālē
    „Mīlas acis”
    Volhovas teātris „Sveča” (Svece) / Krievija
  • 14.00 Klubā „Tonuss”
    R.Svjatskis, S.Teilāne „Paralēlā pietura”
    Jelgavas Jaunais teātris
  • 16.00 – 16.30 Teātra mājā
    Izrāžu analīze
    Vada Didzis Jonovs
  • 17.00 Pilsdrupās
    Festivāla noslēgums, paldies vārdi
  • 19.00 Jaunatnes parka estrādē
    Svētku koncerts
    Balle

    Visiem pilsētniekiem un viesiem
  • Rakstu sadaļas

  • Saites | Links