Ausekļa Limbažu teātris — Nejauša dekoratīva bilde

Festivāla programma “Spēlesprieks 2011”


Festivāla Spēlesprieks 2011 programma

    Piektdien, 16. septembrī

  • 14.00 – 15.30 Bērnu un Jaunatnes centrā
    Radošās darbnīcas (dalībniekiem)
    Vada Katlīna Tompsone (Kathleen Ann Thompson) /ASV
  • 16.00 Teātra mājā
    “Mazā pelēna piedzīvojumi”
    Limbažu leļļu studija “LŌPI” (izrādes ilgums 30 min.)
  • 17.00 Bērnu un Jaunatnes centrā
    “Sliktā paradīze”
    Театр на навережной /Krievija (Izrādes ilgums 1 st 15 min)
  • 19.00 Teātra mājā
    “Sapnis vasaras naktī”
    Kuldīgas kustību teātris “Purple Line” (izrādes ilgums 60 min.)
  • 20.00 Kultūras namā
    “Kaiju kalns”
    Jaunais Miltu teātris (izrādes ilgums 60 min.)
  • 21.30 Vecpilsētā, Burtnieku ielā 4
    Festivāla atklāšana
  • 22.00 Festivāla klubā
    Iepazīšanās vakars (dalībniekiem)

    Sestdien, 17. septembrī

  • 10.00 Bērnu un Jaunatnes centrā
    Radošās darbnīcas, sarunas par izrādēm (dalībniekiem)
    vada Aigars Balulis un Imants Jaunzems
  • 12.00 Teātra mājā
    Zaķis un viņa draugi
    Liepājas TMKC Jauniešu teātra studija (izrādes ilgums 40 min.)
  • 13.00 Bērnu un Jaunatnes centrā
    Zirga Dominika mīlestība
    Kretingas teātra studija “Atzalynas” /Lietuva (izrādes ilgums 1 st. 10 min.)
  • 14.30 Kultūras namā
    “Aivaru gaidot”
    Teātra studija “Haritas” (izrādes ilgums 1 st. 40 min.)
  • 16.30 Bērnu un Jaunatnes centrā
    “Pats svarīgākais ir izlemt”
    Teātris “Eksperiment” /Igaunija (izrādes ilgums 24 min)
  • 17.00 Kultūras namā
    “Rītausma”
    Teātris “La petite famille” /Francija (izrādes ilgums 1 st. 30 min.)
  • 20.00 Teātra mājā
    “Beidzot gals”
    Tartu Vilde teātris /Igaunija (izrādes ilgums 1 st.)
  • 21.30 Festivāla klubā
    Atpūtas vakars (dalībniekiem)

    • Svētdien, 18. septembrī

    • 9.30 Bērnu un Jaunatnes centrā
      Radošās darbnīcas, sarunas par izrādēm (dalībniekiem)

    • 11.00 Bērnu un Jaunatnes centrā
      “Sarkans”
      Rundāles studija “Savējie” (izrādes ilgums 23 min)
    • 12.00 Kultūras namā
      “Polianna”
      Siguldas tautas teātris (izrādes ilgums 1 st. 30 min.)
    • 15.00 Bērnu un Jaunatnes centrā
      Etīžu spēle “Bidstrups”
      Piedalās visi festivāla dalībnieki (ilgums 1 st.)
    • 17.00 Festivāla klubā
      Festivāla noslēgums (dalībniekiem)

  • Rakstu sadaļas

  • Saites | Links