Ausekļa Limbažu teātris — Nejauša dekoratīva bilde

Kā Teātra sportam Valmierā gāja

Limbažu improvizācijas teātra studija pirmoreiz izbrauca ārpus savas iemīļotās Teātra mājas uz Vidzemes augstskolas studentu teātra ViAGars organizēto Teātra sporta turnīru! Turnīrā piedalījās divas vietējās komandas no ViAGars, BJC „Laimīte“ (Rīga), Latvijas Universitātes komanda kā arī Limbaži. Divu dienu pasākumā vispirms improvizatori sacentās turnīrā ar dažādu TS tehniku izspēli, bet vakarā „paraugdemonstrējumus“ sniedza pieredzējuši mākslinieki no Improvizācijas studijas „ImproZOO“, kuru uzstāšanās jauniešiem radīja sajūsmu un nepārspīlētu pārsteigumu, par to cik vienkāršas, ikdienišķas lietas var ģeniāli pasniegt. Kā vēlāk atzina mūsu jaunieši: „Mēs redzam uz ko mums jātiecas.“

Otrajā dienā notika divas meistarklases — vispirms Uģa Toča vadībā notika rīta rosme — kustību nodarbība un vēlāk Jeļena Maijere vadīja Teātra sporta iesildīšanās tehniku meistarklasi. Nepārprotami šīs divas nodarbības papildināja jauniešu zināšanas un apzināt improvizācijas dažādību!

Runājot konkrētāk par uzstāšanos, jāteic, ka mūsējie gods godam izturēja, lai arī bija uztraukušies ļoti! Mūsu komandu pārstāvēja Gustavs, Rasa, Gaļina, Kristians un Agris, kuri izspēlēja tādas tehnikas, kā „stāsts stāstā“, „Lec nu“ un Gustavs ļoti labi tika galā ar līdz šim vēl nezināmu kapteiņu spēli „Kurš skaistāk apģērbsies“.

Ja nu kāds nesaprata, kas tās par tehnikām, tad vislabākā iespēja ar tām iepazīties ir apmeklējot Teātrs sporta turnīrus Limbažos, kuri vismaz reizi mēnesī notiek Teātra mājā.

To, ka Teātra sportā punktu skaitīšanai nav lielākā nozīme, redzējām arī šoreiz — galvenais, labi, pavadīts laiks, pieredze un pats galvenais — jauni draugi un kopā pavadīšanas laiks! Ceru, ka līdz mums nonāks arī kāda fotogrāfija, jo paši lielā satraukumā aizmirsām par fotokamerām:)

Uz tikšanos Teātra mājā! Lai veicas!

Nav komentāru rakstam “Kā Teātra sportam Valmierā gāja”

Ierakstiet komentāru!

  • Rakstu sadaļas

  • Saites | Links