Ausekļa Limbažu teātris — Nejauša dekoratīva bilde

Festivāla “Spēlsprieks 2017″ programma



Festivāla Spēlesprieks 2017 programma

Pirmdiena, 3.jūlijs

  • 19.00 Pie Teātra mājas
    Aivars Banka „Meitiņa”
    Umurgas amatierteātris.
  • Otrdiena, 4.jūlijs

  • 19.00 Limbažu kultūras namā
    Aiva Birbele „Kapusvētki PR”
    Viļķenes amatierteātris
  • Trešdiena, 5. jūlijs

  • 20.00 Bijušajā SEB bankā
    Lelde Stumbre “Burvīgie blēži
    Skultes amatierteātris
    Aktiera slimības dēļ izrāde atcelta
  • 21.00 Biedrības „Limbažu filcs” 1.stāva zālē
    Mihails Sebastians “Nezināmā zvaigzne”
    Stūrīšu amatierteātris.
  • Ceturtdiena, 6. jūlijs

  • 17.00 “Limbažu komunālserviss” garāžā
    Flennerija O’Konore “Kropļi ieies pirmie”
    Jūrmalas teātris
  • 19.00 Kultūras namā
    Žils Verns “80 dienās apkārt zemeslodei”
    Valmieras Drāmas teātris (Ieeja €3,00)
  • 22.00 Lielezera krastā
    Festivāla atklāšana
    Ugunsizrāde “Dejas uz ūdens
    Daugavpils “Fire Show studio”
  • Piektdiena, 7. jūlijs

  • 12.00 Limbažu novada Administratīvajā ēkā
    Izstādes “Brīvdabas izrādes Latvijā” atklāšana
  • 14.00 “Limbažu Komunālserviss” garāžā
    Geirs Magne Pedersens “Gaidot nāvessodu”
    Teātris “Drakomir” (Dānija)
  • 14.00 Pociema ” Rumbiņās”
    Remegijus Paciukonis “Ne velns, ne dzeguze”
    Krekenavas amatierteātris “Avilys” (Lietuva)
  • 16.00 Limbažu galvenajā bibliotēkā
    Albērs Kamī “Pārpratums”
    VEF Tautas teātris
  • 18.00 Bijušajā SEB bankā
    Sabīne Košeļeva “Rīga – Maskava” (monoizrāde)
    Mālpils bērnu un jauniešu studija “Pilnmēnss”
  • 18.00 Muzeja pagrbiņā (bij. kafejnīcā)
    Ketlīna Anna Tompsone “Šaurās laipas”
    Belleherest Produktions (Untasrīda, Vācija)
  • 18.00 Viļķenes kultūras namā
    Pēc Rūdolfa Blaumaņa motīviem “Trīnes pamācība mīlēšanā”
    Liepājas Tautas teātris
  • 19.00 Biedrības „Limbažu filcs” 1.stāva zālē
    J.Balodis, L.Guntars, I.Briedis, A. Kaugers “Saules aptumsums”
    Saldus Tautas teātris
  • 19.00 Pāles kultūras namā
    Davit Kladiašvili “Darispani neveiksme”
    Kharagauli Tautas teātris (Gruzija)
  • 19.00 Umurgas kultūras namā
    Geirs Magne Pedersens “Gaidot nāvessodu”
    Teātris “Drakomir” (Dānija)
  • 20.30 Biedrības „Limbažu filcs” 2.stāva zālē
    Izrāde pēc Jāņa evaņģēlija motīviem “Pieskāriens”
    Kuldīgas kustību teātris “Purple Line”
  • 20.30 Limbažu novada Administratīvās ēkas zālē
    Henriks Ibsens “Bernika projekts”
    Ogres Tautas teātris
  • 22.30 Limbažu pilsdrupās
    Pēc Rūdolfa Blaumaņa motīviem “Trīnes pamācība mīlēšanā”
    Liepājas Tautas teātris
  • Sestdiena, 8. jūlijs

  • 12.00 Limbažu kultūras namā
    Kārlis Skalbe “Kaķīša dzirnavas”
    Gulbenes Tautas teātris
  • 13.00 Biedrības „Limbažu filcs” 2.stāva zālē
    Remegijus Paciukonis “Ne velns, ne dzeguze”
    Krekenavas amatierteātris “Avilys” (Lietuva)
  • 14.00 “Limbažu Komunālserviss” garāžā
    Rihards Svjatskis “Pusaugušie”
    Jelgavas Jaunais teātris
  • 15.00 Bijušajā SEB bankā
    Kopdarbs “Triāde”
    Studentu Playback teātris (Kijeva, Ukraina)
  • 18.00 Igates baznīcā
    Aspazija “Boass un Rute”
    Liepājas Metalurgu Tautas teātris
  • 18.00 Limbažu pilsdrupās
    Māra Rītupe “Rāja mani māmuliņa”
    Brocēnu teātris
  • 19.00 Biedrības „Limbažu filcs” 1.stāva zālē
    Zane Pamše “Dūdotāji”
    Jonišķu teātris (Lietuva)
  • 20.00 Biedrības „Limbažu filcs” 2.stāva zālē
    Davit Kladiašvili “Darispani neveiksme”
    Kharagauli Tautas teātris (Gruzija)
  • 22.00 Kultūras namā
    Festivāla noslēgums (dalībniekiem)
  • Rakstu sadaļas

  • Saites | Links

  • Register  |  Login