Ausekļa Limbažu teātris — Nejauša dekoratīva bilde

Festivāla programma “Spēlesprieks 2015″



Festivāla Spēlesprieks 2015 programma

    Izrāžu apmeklējumi – bezmaksas

Ceturdiena, 30.jūlijs

  • 18.00 Biedrības „Limbažu filcs” trenažieru zālē
    Leonīds Savins „Uzgaidāmā telpa trijiem”
    Valkas pilsētas teātris, režisors Aivars Ikšelis
  • 19.30 Rātsnamā
    Irine Chkeidze „Accompanying Spirit”
    Kharagauli teātris /Gruzija/, režisors Davit Kvirikashvili
  • 21.00 Limbažu ev.lut.baznīcā
    Austra Jurgena “Austras grāmata”
    Blomes amatierteātris, režisore Gita Skadiņa
  • 22.30 Teātra mājā
    Iepazīšanās vakars ( Dalībniekiem )


  • Piektdiena, 31. jūlijs

  • 14.00 Biedrības “Limbažu Filcs” 2. stāva zālē
    Anna Bereza “Zaļš ezers, sarkans ūdens”
    Joelahtme Lava Grupp /Igaunija/, režisors Tiit Alte
  • 15.00 “Limbažu Komunālserviss” noliktavā
    Kolektīvs darbs „Priekulene -2014”
    Ādažu amatierteātris “Kontakts”, režisore Vaira Baltgaile
  • 16.30 Biedrības „Limbažu filcs” trenažieru zālē
    Sigrid Johannsen “Par vecu lidošanai”
    Teātris Men and Women /Dānija/, režisore Sigrid Johannsen
  • 18.00 Pilsētas centrs – Lielezers
    Pilsētas svētku gājiens
    Piedalās Limbažu uzņēmumi un festivālu dalībnieki.
  • 19.00 Pie Lielezera
    Ezermalas svētku atklāšana
  • 20.30 Klubā “Tonuss”
    Viljams Sarojams „Ei, jūs tur”
    Kauguru kultūras nama jauniešu teātris “Eksperiments”, režisore Dace Umbraško
  • 21.30, 22.00, 22.30 Limbažu muzeja šķūnī
    Jānis Rainis “Dot. Ņemt. Gūt.”
    Limbažu BJC teātris “Kriksis”, režisore Inta Kalniņa
  • 21.30 “Limbažu Komunālserviss” noliktavā
    Lelde Stumbre „Dialogi”
    Teātra studija „Haritas”, režisore Dace Liepeniece
  • 22.30 Limbažu pilsdrupās
    Aspazija „Ragana”
    Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Jauniešu teātra studija, režisors Juris Ločmelis
  • 23.30 Limbažu pilsdrupās
    • Zaļumballe salidojuma dalībniekiem un pilsētniekiem
    • „Spēles sākums”
      Kuldīgas kustību teātra “Purple Line” pantomīmas izrāde, režisore Ina Bērziņa
  • 00.00 Rātsnamā
    Režisoru pieņemšana (Slēgts pasākums)


  • Sestdiena, 1.augusts

  • 9.00 Teātra mājā
    Meistardarbnīca – elpošanas vingrinājumi
    Vada Ketlina Tompsone
  • 11.00 Mūzikas skolā
    Sandija Kalniņa “Metāla ziedi”
    Kokneses amatierteātris, režisore Ingūna Strazdiņa
  • 12.00 Rātsnama pagalmā
    Moljērs „Skapēna blēdības”
    Ogres Tautas teātris, režisors Jānis Kaijaks
  • 13.00 Biedrības “Limbažu Filcs” trenažieru zālē
    Ilgonis Škāns „Klasīte”
    Tukuma pilsētas Jaunatnes teātris, režisors Ilgonis Škāns
  • 14.00 Limbažu Bērnu un jauniešu centrā
    Ketlīna Anna Tompsone “Es esmu devējs”
    Muzikāla izrāde bērniem
    Kuldīgas kustību teātris Purple Line, režisore Ketlīna Anna Tompsone
  • 14.00 Kafejnīcā “Tornis”
    Pēc Torntona Vaildera „Ilgās Ziemassvētku pusdienas”
    Liepājas Tautas teātris, režisore Ināra Kalnarāja

  • 16.00 Biedrības “Limbažu Filcs” 2. stāva zālē
    Aldo Nikolai „Taurenīt, taurenīt…”
    Lubānas amatierteātris ”Priekšspēle„, režisore Ilze Kraukle
  • 18.00 Klubā “Tonuss”
    Žans Anuijs „Savienojumi” /Orķestris/
    Jelgavas Jaunais teātris, režisors Rihards Svjatskis
  • Pēc izrādes Klubā “Tonuss”
    Festivāla noslēgums ( Dalībniekiem )


  • ATBALSTA:
    Limbažu novada pašvaldība
    Kultūrkapitāla Fonds
    Bbiedrība Limbažu filcs
    Kafejnīca Tornis
    LatviaTimber International
    SIA Limbažu Komunālserviss
    Limbažu muzejs
    Sudraba muzejs
    Limbažu Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība
    Limbažu mūzikas skola
    Valdis Noriņš
    Ziedonis Viziņš