Ausekļa Limbažu teātris — Nejauša dekoratīva bilde

Festivāla “Spēlsprieks 2019″ programma

Festivala_logo

Festivāla Spēlesprieks 2019 programma

    Ieejas maksa uz izrādēm 1 EUR, bērniem – bezmaksas.
    Programmā iespējamas izmaiņas.
    Festivāla programma izdrukāšanai – šeit vai šeit.
    Limbažu karte ar izrāžu vietām un citām lietām – šeit vai šeit

Ceturtdiena, 11. jūlijs

  • 19.00 Bērnu un jauniešu centrā
    Klēra Būza “Sievietes, sievietes…
    Vidrižu amatierteātris
  • Piektdiena, 12. jūlijs

  • 16.00 Teātra mājā
    Edvards Vulfs “Līnis murdā
    Umurgas amatierteātris “Kronis visam”
  • 17.00 Komunālservisa garāžā
    “Svešinieki”
    Jaunais Miltu teātris (Ķekava)
  • 18.00 Centra “Filcītis” zālē
    Jānis Anerauds “Grēku grāmata”
    Kauguru pagasta amatierteātris «Vīzija»
  • 20.00 Centra “Filcītis” zālē
    Nikolajs Gogolis «Precības» (Vedybos)
    Jonišķu kultūras centa teātris «Žiburys» /Lietuva/
  • 20.00 Teātra mājā
    Japāņu tautas farss “Kjogenstāsti
    Jelgavas Studentu teātris
  • 22.30 Pie Lielezera
    Festivāla atklāšana
  • Sestdiena, 13. jūlijs

  • 11.00 Komunālservisa darbnīcā
    Gunārs Priede “Saniknotā slieka
    Lielvārdes teātris
  • 12.00 Bērnu un jauniešu centrā
    V. Belševica, T. Šverste “Tās dullās Paulīnes dēļ”
    Siguldas Tautas teātris
  • 13.00 Centra “Filcītis” zālē Izrāde atcelta aktrises slimības dēļ
    Aldo Nikolai «Taurenīt… Taurenīt”
    Liepājas Neatkarīgais teātris
  • 13.00 Teātra mājā (dalībniekiem)
    Radošā darbnīca “Objektu teātris un lelles izrādēs
  • 14.00 Bērnu un jauniešu centrā
    Mārtiņš Zīverts “Tīreļpurvs”
    Lielvārdes pensionāru biedrības senioru teātris “PAŠI”
  • 15.00 Komunālservisa garāžā
    Pērs Ulovs Enkvists “Vectēva māja”
    Kokneses amatierteātris
  • 15.00 Teātra mājā (dalībniekiem)
    Radošā darbnīca “Dokumentālās izrādes veidošana
  • 16.00 Centra “Filcītis” zālē
    Antons Čehovs “Jubileja
    Valkas pilsētas teātris
  • 17.00 Bērnu un jauniešu centrā
    Arta Dzīle “Vakars ar pīlādžu tēju
    Saldus Tautas teātris
  • 17.00 Teātra mājā (dalībniekiem)
    Radošā darbnīca “Deja un kustība izrādē
  • 19.00 Centra “Filcītis” zālē
    “Baltakojė”
    Teātris Avilys (Strops), /Lietuva/
  • 20.00 Komunālservisa garāžā
    “Ja mēs to zinātu…” (pēc A.Čehova lugas «Trīs māsas»)
    Kultūras un tautas mākslas centra «Ritums» teātra studija «Haritas»
  • 20.00 Bērnu un jauniešu centrā
    Oskars Vailds “Cik svarīgi būt nopietnam”
    Ogres Tautas teātris
  • 22.30 Kultūras namā (dalībniekiem)
    Sapazīšanās vakars
  • Svētdiena, 14. jūlijs

  • 11.00 Teātra mājā
    Leļļu teātra izrāde maziem bērniem
  • 12.00 Teātra mājā
    “Kur ir mana mamma?”
    Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Jauniešu teātra studija
  • 14.30 Teātra mājā
    Maka Kukulava “Divi”
    Haragauli teātris /Gruzija/
  • 16.00 Teātra mājā (dalībniekiem)
    Festivāla noslēgums
  • Rakstu sadaļas

  • Saites | Links

  • Register  |  Login