Ausekļa Limbažu teātris — Nejauša dekoratīva bilde

Brīnišķīgs mirklis Teātra mājā

Inta Kalniņa sveic Dainu Avotiņu

3. decembrī Teātra mājā pulcējās Dainas Avotiņas daiļrades cienītāji. Dzejniece, rakstniece un tulkotāja nupat atzīmēja savu 85. jubileju. Pēdējā laikā viņa ražīgi atgriezusies pie rakstīšanas. Limbažos tikšanās reizē goda vietā stāvēja romāns “Kad lausks cērt”.
Daina Avotiņa bija apmierināta ar šo ciema reizi Limbažos. Klātesošajiem atmiņā tika atsaukta pirms 15 gadiem Ausekļa teātra režisores Intas Kalniņas iestudētā dzejas kompozīcija, kurā dzeju lasīja Regīna Tamane, bet to, ietērptu paša mūzikā, atskaņoja Andris Zunde. Pati režisore lasīja fragmentus no romāna “Kad lausks cērt”. Dzeju lasīja arī teātra jaunā aktrise Gunta Visocka.

Regīna Tamane un Inta Kalniņa kopā ar jubilāri

Jubilāri sveica ilggadējā kultūras nodaļas vadītāja Taisa Aruma, Limbažu novada pašvaldības izpilddirektors Agris Blumers, novada kultūras speciāliste Mārīte Saulīte un daudzi citi tikšanās viesi.
Pēc sarīkojuma tā organizētāji ar viešņu vēl pasēdēja pie kafijas tases, rimti runājot par šo laiku, par talantu dzimšanu un to novērtēšanu.

    Vairāk par šo notikumu var izlasīt Limbažu Galvenās bibliotekas lapā: Skatīt šeit
    Šai informācijai izmantoti fragmenti no laikrakstā “Auseklis” publicētā Regīnas Tamanes raksta un foto no laikraksta arhīva

Nav komentāru rakstam “Brīnišķīgs mirklis Teātra mājā”

Ierakstiet komentāru!